O nás

E-shop  KARBONMAX.CZ je největší internetový motoshop zaměřující se na prodej karbonových moto dílů, který provozuje firma Zero Limits CZ s.r.o. Jsme na trhu již od roku 2016, kdy jsme se v České republice a východní Evropě stali výhradním dodavatelem a distributorem motocyklových karbonových dílů a doplňků firem Simply Carbon (výroba karbonovových kapot) sídlící ve Velké Británii a přímým autorizovaným dovozcem karbonových výrobků firem: Carbon Vani (výrobce karbonových kapot a krytů) - sídlící v Itálii,  Ilmberger Carbon (výrobce karbonových kapot a krytů) - sídlící v Německu, Hive Carbon (výrobce karbonových kapot) sídlící ve Slovinsku a Rotobox  (výrobce karbonových disků) sídlící taktéž ve Slovinsku, dále Thyssenkrupp (výrobce karbonových disků) sídlící v Německu, OZ racing (výrobce magneziových disků) sídlíci v Itálii, Jetprime (výrobce závodních dílů) sídlící v Itálii, Cera Carbon (výrobce karbonových předních vidlic) sídlící v Holandsku.

Zaměřujeme se výhradně na výrobu a prodej kvalitních karbonových dílů a doplňků pro motocykly.

Jelikož sami již dlouho jezdíme na motorkách a to jak na silnici, tak na okruhu, je pro nás přirozené nabízet pouze kvalitní a odzkoušené výrobky. A proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími ve svých oborech.

Podporujeme závodního jezdce Pierra Coppu z týmu MotorVillage 69 a spolupracujeme s racingovou agenturou WildMotors na jejíchž akcích nás můžete najít.

Naše moto je: Největší výběr - prvotřídní kvalita - bezkonkurenční ceny.

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.

!!!